lv
Susiruošei į Kanadą? Nepamiršk pasirūpinti draudimu. Ir šiuo klausimu galim padėti mes!

Mūsų naujienos

Darbo pasiūlymai N. Zelandijoje!
Jei esi vienas tų laimingųjų ir jau turi darbo vizą, mes raginame ieškotis darbo pačiam, tik atvykus į N. Zelandiją, bet jei tai tavo pirma tolima kelionė, nori jaustis tvirčiau, gali rinktis vieną iš mūsų partnerių siūlomų programų. O darbo...
Naujosios Zelandijos programa atidaroma lapkričio mėn. pabaigoje!
N. Zelandijos programa atidaroma jau šių metų lapkričio mėnesį, 29-ąją dieną. Dar ir tu gali spėti pateikti dokumentus ir į N. Zelandiją išvykti jau 2017-ųjų metų pradžioje ar vėliau!

Keliautojai

Indrė Australijoje
Indrė sako, jog čia atvažiuoti buvo vienas geriausių jos gyvenimo sprendimų ir siunčia keletą įamžintų akimirkų iš jos kelionės po centrinę Australiją, kur stūkso Australijos simbolis - Uluru.
Vaida ir Edvinas Australijoje
Vaida ir Edvinas išvyko į Australiją prieš 3 mėnesius, bet rodos, jog ta saule ir šiluma mėgaujasi amžinai - Vaidos sveikos gyvensenos tinklaraštyje "Don't Tell Anyone Blog" randam tiek daug nuostabių Australijos vaizdų!
Gintarė Kanadoje
2016 m. rugsėjo 14 d.
Linkėjimus iš Kanados siunčia Gintarė! "Jausmas, kad jau visus metus gyvenu čia; tiek visko pamačiau per trumpą laiką, o kiek dar ketinu pamatyti!" - sako Gintarė ir siunčia "puokštę" nuotraukų - kalnai, kalnai ir dar kartą kalnai! That's all about...