lv
Ateik paklausyti apie Ainės gyvenimą Australijoje!
Ainė dalinsis savo įspūdžiais ir patirtimis iš Australijos, kadangi ten praleido net porą metų!
Sužinok, kaip išvažiuoti į Australiją
Jau gegužės 21 d. ateik ir sužinok, kaip išvažiuoti į Australiją. Kartu su mumis kalbės Gold Coast koledžo Entrepreneur Education atstovas Ben Hutchings, bei Julija ir Jaunius (@juliasakyte, @jaunius_sarapas), kurie prieš kiek daugiau nei mėnesį grįžo...
Laimėk nemokamas marketingo studijas Australijoje!
Paruošk video apie save ir įtikink Entrepreneur Education koledžą, kad tu esi būtent tas, kuris gali stažuotis koledže ir gauti nemokamas 0,5 ar 1,5 metų trukmės marketingo studijas.
Renginys - Darbas ir studijos Australijoje!
Nori išvykti į Australiją, ten dirbti ir keliauti? Studijų viza tau leidžia būti, dirbti šalyje tol, kol studijuoji. Ateik į renginį lapkričio 12 d., pirmadienį ir išgirsk, kaip.
Šokių studijos Australijoje!
Jei visą gyvenimą jautei aistrą šokiui ir norėtum šokio meno mokyti kitus, rinkis "Certificate III in Assistant Dance Teaching" studijas Sidnėjuje arba Melburne ir gauk šokių mokytojo kvalifikaciją. Nauja studijų programa - speciali kaina!
Geros kainos anglų k. studijoms Sidnėjuje!
Step One College siūlo ypač žemas kainas anglų k. studijoms pačioje Sidnėjaus miesto širdyje. Kainos prasideda nuo 150 AUD/savaitei, priklausomai nuo planuojamų studijuoti savaičių kiekio.
Nuolaida sporto studijoms Australijoje!
Sumažintos kainos sporto ir fitneso studijoms Australijos koledže, esančiame banglentininkų rojumi tituluojamame miestelyje Gold Coast ir didmiestyje Brisbane! Kreipkis jau dabar - turim dar 2 mėn. visiems dokumentams susitvarkyti!
Nuolaida studijoms Melburne!
Melburnas - puikus miestas, Australijos kultūros "lopšys", visuomet pilnas veiksmo, įvairiausių renginių, koncertų, festivalių! O kur dar išvystyta dviračių infrastruktūra, žavesio miestui suteikianti tramvajų linija ir kavinės, barai, pilni jaunimo,...
Speciali kaina anglų k. studijoms Australijoje!
Vienas geriausių anglų k. koledžų, įsikūrusių pačiame Melburno centre, siūlo nuolaidą anglų k. studijoms.
Nuolaida anglų k. studijoms Australijoje!
Pačiame Melburno centre įsikūręs koledžas anglų k. studijas siūlo už 195 AUD/savaitei (kai įprasta studijų kaina yra 260 AUD/savaitei).
Speciali kaina turizmo, renginių organizavimo studijoms Sidnėjuje!
Sidnėjuje esantis koledžas siūlo specialią kainą tiems, kurie studijas pradės iki 2015 gegužės mėn.