lv
Ateik paklausyti apie Ainės gyvenimą Australijoje!
Ainė dalinsis savo įspūdžiais ir patirtimis iš Australijos, kadangi ten praleido net porą metų!
Auklės darbas JAV lietuviškai kalbančioje šeimoje!
Lietuvės ir brito šeimai, gyvenančiai visai šalimais garsiojo Niujorko Manhatano, reikalinga lietuviškai šnekanti auklė.
Sužinok, kaip išvažiuoti į Australiją
Jau gegužės 21 d. ateik ir sužinok, kaip išvažiuoti į Australiją. Kartu su mumis kalbės Gold Coast koledžo Entrepreneur Education atstovas Ben Hutchings, bei Julija ir Jaunius (@juliasakyte, @jaunius_sarapas), kurie prieš kiek daugiau nei mėnesį grįžo...
Laimėk nemokamas marketingo studijas Australijoje!
Paruošk video apie save ir įtikink Entrepreneur Education koledžą, kad tu esi būtent tas, kuris gali stažuotis koledže ir gauti nemokamas 0,5 ar 1,5 metų trukmės marketingo studijas.
Nauja JAV programa - Au pair!
Su šia programa galima vykti į daugelį JAV valstijų, net ir į tas, į kurias ne visuomet leidžia populiarioji Work and Travel USA programa, tame tarpe ir į didžiuosius miestus: Niujorką, Los Andželą ar San Franciską. Au pair – tai naujas šeimos...
Darbo ir atostogų programa Japonijoje!
Pagaliau, nuo balandžio 1-osios dienos, programa oficialiai atidaryta ir jau galima teikti vizos paraiškas kelionių ir darbo programai į Japoniją. Pagrindiniai programos reikalavimai: būti 18-30-ies metų ir paraiškos metu būti Lietuvoje.
Nauja JAV programa - Camp Exchange USA!
JAV programa nebūtinai studentams! Mylintiems gamtą, darbą su vaikais ir norintiems vasarą praleisti JAV, siūlom darbą vaikų stovyklose!
Renginys - Darbas ir studijos Australijoje!
Nori išvykti į Australiją, ten dirbti ir keliauti? Studijų viza tau leidžia būti, dirbti šalyje tol, kol studijuoji. Ateik į renginį lapkričio 12 d., pirmadienį ir išgirsk, kaip.
Work & travel USA’19 sezonas atidarytas!
Atidaromas naujas Work and Travel USA 2019 sezonas. Visi, kurie planuoja kitą vasarą praleisti Amerikoje, registruokitės jau dabar.
Vykstantiems į Kanadą – geriausios draudimo kainos tik pas mus!
Susiruošei į Kanadą? Nepamiršk pasirūpinti draudimu. Ir šiuo klausimu galim padėti mes!
Darbo pasiūlymai N. Zelandijoje!
Jei esi vienas tų laimingųjų ir jau turi darbo vizą, mes raginame ieškotis darbo pačiam, tik atvykus į N. Zelandiją, bet jei tai tavo pirma tolima kelionė, nori jaustis tvirčiau, gali rinktis vieną iš mūsų partnerių siūlomų programų. O darbo...
Naujosios Zelandijos programa atidaroma lapkričio mėn. pabaigoje!
N. Zelandijos programa atidaroma jau šių metų lapkričio mėnesį, 29-ąją dieną. Dar ir tu gali spėti pateikti dokumentus ir į N. Zelandiją išvykti jau 2017-ųjų metų pradžioje ar vėliau!
Kelionė išsimokėtinai be pabrangimo!
Jei pritrūkai santaupų kelionei, "General Financing" siūlo norimą kelionę pirkti išsimokėtinai BE JOKIO PABRANGIMO. Kiek pasiimi, tiek ir grąžini.
Jau pradėjome registraciją į “Work and Travel USA” programą!
Jei esi studentas ir nori turiningai praleisti kitą vasarą - važiuok į JAV! Programoje gali dalyvauti visi dieninio skyriaus, aukštosios mokyklos studentai.
Jei kelionei reikia pinigų
Išvykti į JAV, Australiją ar Kanadą nuo šiol bus dar paprasčiau, nes kelionę gali pirkti išsimokėtinai. Kartu su finansų bendrove „General Financing“ turime jaunimui palankų pasiūlymą.
Kanados programos kvotos bus traukiamos burtų keliu!
Pasikeitė patekimo į programą 2016-iesiems sąlygos. Jei anksčiau galiojo taisyklė "kas pirmesnis, tas gudresnis", šiais metais paraiškas pildo visi norintys, o laimingieji bus atrinkti atsitiktine tvarka.
Renginys - darbas ir atostogos JAV!
Jaunimo kelionės pradeda siūlyti studentams Work & travel USA vasaros programą! Tai yra pats didžiausias nuotykių rinkinys, kuris gali nutikti studijų metuose: grįši su padvigubėjusiu ar patrigubėjusiu akiračiu, kuprine neužsidarančia nuo prisiminimų,...
Renginys - Darbas ir atostogos Kanadoje!
Jei galėtume duoti tik 1 patarimą apie Kanadą, jis būtų – būtinai bandykite! Bet galime duoti daug daugiau, todėl spalio 29 d. susitikime aptarti „Darbas ir atostogos Kanadoje“ programos.
Lietuva su Naująja Zelandija pasirašė Susitarimą dėl Working Holiday programos!
Susitarimas dėl "Working Holiday New Zealand" programos pasirašytas! Spalio 1 dieną N. Zelandijos ir Lietuvos Užsienio reikalų ministrai pasirašė dvišalį Susitarimą dėl darbo atostogaujant programos. Pagal šią programą 18–30 metų amžiaus Lietuvos...
Šokių studijos Australijoje!
Jei visą gyvenimą jautei aistrą šokiui ir norėtum šokio meno mokyti kitus, rinkis "Certificate III in Assistant Dance Teaching" studijas Sidnėjuje arba Melburne ir gauk šokių mokytojo kvalifikaciją. Nauja studijų programa - speciali kaina!
Geros kainos anglų k. studijoms Sidnėjuje!
Step One College siūlo ypač žemas kainas anglų k. studijoms pačioje Sidnėjaus miesto širdyje. Kainos prasideda nuo 150 AUD/savaitei, priklausomai nuo planuojamų studijuoti savaičių kiekio.
Nuolaida sporto studijoms Australijoje!
Sumažintos kainos sporto ir fitneso studijoms Australijos koledže, esančiame banglentininkų rojumi tituluojamame miestelyje Gold Coast ir didmiestyje Brisbane! Kreipkis jau dabar - turim dar 2 mėn. visiems dokumentams susitvarkyti!
Nuolaida studijoms Melburne!
Melburnas - puikus miestas, Australijos kultūros "lopšys", visuomet pilnas veiksmo, įvairiausių renginių, koncertų, festivalių! O kur dar išvystyta dviračių infrastruktūra, žavesio miestui suteikianti tramvajų linija ir kavinės, barai, pilni jaunimo,...
Working Holiday Canada 2015-iesiems jau uždaryta!
Programos "Working Holiday Canada" kvotos šiems metams buvo padalintos per labai trumpą laiką, programa užsidarė po pusvalandžio! Spėjusius į "traukinį" sveikinam, o kas nespėjo - laukiam ateinančių, 2016-ųjų metų!
Darbas ir atostogos Naujojoje Zelandijoje jau visai netrukus!
Darbo ir atostogų programa N. Zelandijoje lietuvaičiams - jau nebe svajonė, o realybė!
Speciali kaina anglų k. studijoms Australijoje!
Vienas geriausių anglų k. koledžų, įsikūrusių pačiame Melburno centre, siūlo nuolaidą anglų k. studijoms.
Susitikim studijų mugėje!
Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio mus rasi Litexpo rūmuose, III salėje! Susitinkam pašnekėti apie kelionių programas ir "GAP Year" galimybes!
Nuolaida anglų k. studijoms Australijoje!
Pačiame Melburno centre įsikūręs koledžas anglų k. studijas siūlo už 195 AUD/savaitei (kai įprasta studijų kaina yra 260 AUD/savaitei).
Darbas ir atostogos Kanadoje – ateik pasirašyti sutarties!
Nemiegok, juk žinai, kad kvotų skaičius ribotas! Ateik pas mus pasirašyti sutarties Kanados programai.
Galimybė gauti darbo vizą Naujojoje Zelandijoje!
Visai neseniai sužinojom, kad yra nereali, nors ir labai ribota, galimybė jaunimui gauti darbo vizą Naujojoje Zelandijoje. Ši viza skirta toms šalims, kurios negali gauti Working Holiday New Zealand programos vizų.
Jaunimo kelionės persikraustė!
Nuo lapkričio mėn. pradžios mes įsikūrėme pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje!
Speciali kaina turizmo, renginių organizavimo studijoms Sidnėjuje!
Sidnėjuje esantis koledžas siūlo specialią kainą tiems, kurie studijas pradės iki 2015 gegužės mėn.