lv

AU PAIR LIETUVIŠKAI KALBANČIOJE ŠEIMOJE!

2021-05-18
AU PAIR LIETUVIŠKAI KALBANČIOJE ŠEIMOJE!
Lietuvės ir brito šeimai, gyvenančiai visai šalimais garsiojo Niujorko Manhatano, reikalinga lietuviškai šnekanti auklė. 
 
Žinutė nuo mamos Dovilės:
 
„Mes esame 4 žmonių šeima + Benji, mažas baltas Havanese veislės šuo. Aš – lietuvė, vyras – anglas, Simon, ir mūsų 2 vaikai – Lucas  (5 metukai) ir Olivia (4 metukai). Mes gyvename in Jersey City, New Jersey valstyjoje. Bet Manhattan yra tik kitos upės pusėje, tad New York City tikrai yra labai paprastai ir greitai pasiekiamas. Mes abu su vyru dirbame Manhattan’e ir mums užtrunka apie 20min iki pačio centro nulėkti nuo namų durų:)
Mes dar ir turime namus prie ežero Connecticut valstijoje, kur važiuojame beveik kiekvieną savaitgalį – gamta, tyla, švarus oras.Idealiausia būtų, kad au pair galėtų pradėti dirbti birželio/liepos.“
Mūsų Au pair Monika jau išbuvo visą įmanomą laiką, 2 metus, lietuvės Dovilės ir anglo Simon šeimoje Niujorke. Kadangi greitu metu išvyks, šeima jau dairosi naujo Au pair! Tad tai gali būti tu!
 
Dabartinės jų Au pair –  Monikos komentaras apie Au pair programą ir laiką su šia šeima:
 
Simon ir Dovilė atvyko manęs pasiimti ir labai šiltai priėmė, iš karto leido pasijausti jų šeimos dalimi. Su vaikais nuo pirmųjų dienų radome bendrą kalbą per žaidimus ir kartu praleistą laiką labai branginu.

Lucas ir Olivia yra nuostabūs vaikai. Per beveik dvejus metus tapome labai gerais draugais ir tikrai smagiai leidžiame laiką kartu. Vaikai gyvena su nuotykiais, turi labai lakią vaizduotę ir nuolat kuria naujus žaidimus. Su vaikais dažnai važiuojame į muziejus, akvariumus ar zoologijos sodus.

Šeima yra svetinga, šilta bei pamokanti. Per laiką praleistą kartu pamačiau nuostabu šeimos modeli, kaip yra auginami ir ugdomi vaikai, kaip priimami ir įgyvendinami sprendimai bei kaip sprendžiamos problemos. Dovilė man tapo tarsi mentore. Niekada nepagailėjo žodžio ar patarimo kai jo reikėjo bei visad pavykdavo iš diskutuoti temas, net ir turint skirtingas nuomones. Per šį laiką tapo tikra draugė! Simon yra be galo kūrybingas ir užsidegęs tuo ką daro, ir nors ir dirba ilgai, po darbų visuomet vaikus sutinka su entuziazmu bei šypsena.

Beveik dveji metai – nemažas laiko periodas. Nors programos pagrindas yra darbas su vaikais, tačiau tikrai daug turėjau ir laisvo laiko. Šį laiką skyriau sportui, kelionėms, draugams bei naujiems patyrimams. 

 
 
Daugiau apie programą: Au pair programa
Susidomėjusiųjų laiškų lauksime šiuo el. paštu: justina@jaunimokeliones.lt.