lv

Kelionė į Naująją Zelandiją su „Working Holiday“

PROGRAMA

2015 metais N. Zelandijos ir Lietuvos vyriausybių pasirašytas susitarimas leidžia Lietuvos jaunimui keliauti ir dirbti “Žiedų valdovo” šalyje jau nuo 2017-ųjų metų.

PASITIKRINK, AR GALI KELIAUTI

TAU YRA

18-30

METAI

TAVO PASE ĮRAŠYTA

LIETUVOS

PILIETYBĖ

PROGRAMOS TRUKMĖ – IKI 1 METŲ

Programa tau suteiks galimybę dirbti ir keliauti Naujoje Zelandijoje iki vienerių metų! Gali tik dirbti, gali tik keliauti arba gali ir dirbti, ir keliauti vienu metu, vienintelė taisyklė – negali dirbti pas tą patį darbdavį ilgiau nei 6 mėnesius. Taip vis keisdamas darbo vietą, gali apkeliauti abi N. Zelandijos salas.

 

PROGRAMOS KAINA

470 €*

Mokestis NZ Imigracijai (455 NZD)  270 EUR*
Kelionių draudimas metams (345 NZD) 200 EUR

* Skaičiuojama pagal oficialų Europos Centrinio banko 2023-07-19 NZD/EUR valiutų kursą.

Į LENTELĘ NEĮTRAUKTOS IŠLAIDOS AVIABILIETAMS IR REIKALINGA SUMA PAČIAI PRADŽIAI, KOL IEŠKOSI DARBO!

Užklausa

IŠDUODAMA TIK

100

VIZŲ

Leidimų skaičius, kurį išduoda N. Zelandijos imigracijos tarnyba, yra ribotas – tik 100 per metus. Pasiseka tiems, kurie būna pirmieji, nes atranka vyksta „kas pirmesnis, tas gudresnis“ principu.

PROGRAMA BUS ATIDARYTA 2024 m. rugpjūčio mėn.

DARBAS

Šalis suteikia galimybę kiekvienam priklausomai nuo įgytų įgūdžių ir noro, laisvai ieškoti darbo nuo vaisių/daržovių skynimo plantacijose iki darbo didmiesčiuose – Auckland, Wellington ar Christchurch, kur dažniausiai dirbama padavėjais.

Gali tiesiog gauti leidimą ir su keletu mūsų patarimų vykti į Naująją Zelandiją savarankiškai be jokios programos ir ieškotis darbo pats. Arba, norėdamas lengviau įsilieti į šalies gyvenimą, gali rinktis mūsų partnerių programą.

MES RAGINAME IEŠKOTIS DARBO SAVARANKIŠKAI, TIK ATVYKUS Į ŠALĮ, BET JEI NORI TVIRČIAU JAUSTIS, GALI RINKTIS MŪSŲ arba PARTNERIŲ PROGRAMĄ

Siūlom 3 programų variantus:

1 – Programa be darbo pasiūlymo – išvykimo seminaras. Orientacinis mūsų seminaras, kurio metu suteikiama visa reikalinga informacija apie gyvenimą ir darbą N. Zelandijoje:

•  „Pre-Arrival“ vadovas; 

•  Renginio metu pasakojam apie:

– N. Zelandijos regionus bei miestus;

– Darbo paiešką, darbo sezoniškumą, duodam patarimus, kokio darbo ir kur ieškoti būtent savo atvykimo metu;

– Būsto paiešką;

– Suteikiam informaciją apie socialinio draudimo pažymėjimo – IRD gamybą bei banko sąskaitos atidarymą.

Kaina: 30 EUR.

 

2 – Darbo pasiūlymas atvykus į N. Zelandiją.

Mūsų partneriai tau suranda darbą per 2 savaites nuo tavo atvykimo. Dažniausiai tai būna darbas turizmo ir aptarnavimo sektoriuje Auckland mieste.

Kaina: 650 NZD (apie 425 EUR).

 

3 – Garantuotas darbo pasiūlymas dar prieš atvykstant į N. Zelandiją.

Mūsų partneriai suranda darbą dar prieš tau atvykstant į šalį. Darbų pasiūlymai dažniausiai būna ne didmiestyje, o  N. Zelandijos kurortuose ar mažesniuose miesteliuose. 

Kaina: 650 NZD (apie 425 EUR).

Minimalus Naujosios Zelandijos atlyginimas yra 22,70 NZD per valandą, bet jis priklauso nuo pasirinktos darbo pozicijos ir jūsų darbo našumo. Pavyzdžiui, jeigu nusprendi dirbti ūkyje ir rinkti vaisius, tavo atlyginimas priklausys nuo padaryto darbo. Šiam darbui atlikti Naujosios Zelandijos klimatas yra labai palankus, todėl sezonas yra visus metus. Gali tikėtis dirbti apie 10 valandų per dieną bei 6 darbo dienas per savaitę, tad susitaupyti pinigų kelionėms tau tikrai pavyks. Na, o jeigu nuspręsi pasirinkti padavėjo ar viešbučio patarnautojo, kambarinės darbo poziciją, prie minimalios algos prisidės dar ir arbatpinigiai, kurie čia yra 10 – 15 procentų. Taigi, atlygis labai priklauso nuo pasirinktos darbo pozicijos.

Užklausa