DARBAS IR ATOSTOGOS KANADOJE „WORKING HOLIDAY CANADA”

Programa

KAINA

DARBAS

Studijos

PROGRAMA

Vienas geriausių būdų pamatyti pasaulį yra išvykti į tolimą šalį, ten pagyventi, padirbti ir tada keliauti. Jei tai tau yra daugiau nei įkvepiančios istorijos – programa „Darbas ir atostogos Kanadoje“ yra pasiekiama ypatingai paprastai.

Lietuva ir Kanada yra pasirašiusios sutartį dėl jaunimo mainų, tad Lietuvos jaunimas turi puikią galimybę pagyventi ir pakeliauti po šią įstabią Šiaurės Amerikos šalį. Ar gali įsivaizduoti, kad padirbėjus viename gražiausių miestų pasaulyje – Vankuveryje arba kultūra alsuojančiame Toronte, po to gali keliauti neįtikėtino grožio gamtos kampelius vakarinėje Kanados dalyje, o gal prie didžiųjų ežerų rytinėje dalyje? Tai gali būti vienas didžiausių tavo gyvenimo nuotykių!

Kodėl verta rinktis šią programą?

Working Holiday Canada programa suteikia unikalią galimybę pagyventi Kanadoje, kaip tikram kanadiečiui ar kanadietei. Sėkmingai sudalyvavus programoje, gauni atvirą darbo leidimą, pasirenki kokį tik nori miestą: dinamišką Torontą, ramų Kalgarį, žavųjį Monrealį, kalnuotą Vankuverį, o gal mesi sau iššūkį ir pasirinksi tikrą Šiaurę – Whitehorse‘ą? Su šia programa gaunamas darbo leidimas neturi jokių apribojimų tavo pasirinkimams!

PASITIKRINK, AR GALI KELIAUTI

TAU YRA

18-35

METAI

TAVO PASE ĮRAŠYTA

LIETUVOS

PILIETYBĖ

Viskas! Dalyvauti programoje gali!

Programa suteikia galimybę dirbti ir keliauti Kanadoje iki vienerių metų: gali visus metus dirbti, gali visus metus tik keliauti, arba užsidirbti ir tuomet keliauti po šalį.

Darbo ir atostogų Kanadoje programos atranka vyksta atsitiktinumo būdu – norintys pateikia paraišką ir laukia, kol bus atrinkti į programą. Programą Kanados imigracija paprastai atidaro metų pabaigoje, nuo tada galima teikti paraiškas, o dalinimai prasideda po Naujųjų metų. Pasitikrink su mumis, ar programa atidaryta, ar galima dar aplikuoti ir kiek vietų likę:

IŠDUODAMA TIK

175

VIZŲ

Tik turi žinoti, kad leidimų skaičius, kurį išduoda Kanados imigracijos tarnyba, yra ribotas – tik 175 per metus. 2024-iesiems metams paraiškas pildo visi norintys, o laimingieji bus atrinkti atsitiktine tvarka.

PARAIŠKŲ TEIKIMUI 2024-IEMS METAMS PROGRAMA ATIDARYTA, GALIMA TEIKTI PARAIŠKAS!

Kaip teikti paraišką, susisiekite su mumis čia

Darbai Kanadoje

DARBO PAIEŠKA

Anglų kalbos kursai

Jei nerimauji dėl savo anglų kalbos žinių, prieš pradėdamas ieškoti darbo, rinkis kalbos studijas Kanadoje. Pasimokyk anglų kalbos savaitę, dvi ar net ilgiau. Mes tau siūlom Tamwood koledžą, kurį dažniausiai ir renkasi Working Holiday dalyviai dėl kursų lankstumo ir kainos.

TAMWOOD LANGUAGE CENTRE:

KAINA: NUO 219 CAD PER SAV. 

•   Anglų k. galima studijuoti Vankuveryje, Toronte ar slidinėtojų rojuje – Vistleryje.
•   Galima rinktis ne tik General English, bet ir pasiruošimo egzaminams (IELTS ar Cambridge) kursus.

PROGRAMOS IŠLAIDOS

899 €*

Programos dalyvio mokestis (172 CAD)apie 122 EUR **
Darbo leidimo mokestis (100 CAD)apie 68 EUR **
Biometrinių duomenų rinkimo mokestis (85 CAD)apie 58 EUR**
Medicininė apžiūra360 EUR
Kiti dokumentai~40 EUR
Draudimas (metams, apie)381 EUR

* Kainos nurodytos apytiksliai, tad galutinė suma gali svyruoti.
** Skaičiuojama pagal oficialų Europos Centrinio banko 2021-10-01 CAD/EUR valiutų kursą. 

Į LENTELĘ NEĮTRAUKTOS IŠLAIDOS AVIABILIETAMS IR REIKALINGA SUMA PAČIAI PRADŽIAI, KOL IEŠKOSI DARBO!

Programoje galima dalyvauti savarankiškai, arba galime padėti mes. Parašyk mums žinutę ir papasakosime daugiau:

Kodėl verta rinktis Jaunimo kelionių paslaugas

Kad procesas būtų kuo sklandesnis ir pasiruošimas kelionei kuo lengvesnis, mes padėsime ir lydėsime kiekviename žingsnyje nuo aplikavimo iki išvykimo!

Working Holiday Canada programos atsiliepimai – Dalyvių istorijos

Klaido nuotykiai Kanadoje

Agnės kalnų pasaka

Karolinos atvirukų albumas

Andriau žygiai kalnuose

D.U.K. apie programą, darbą ir keliones Kanadoje 

Registruotis į programą galima tol, kol atidaryta programa ir yra likusių vietų. Paprastai tai būna iki rudens.

Tarp Lietuvos ir Kanados yra bevizis režimas, tad vizos nereikia, tačiau norint dirbti Kanadoje, tam reikalingas darbo leidimas. Darbo leidimą gauti tikrai labai sunku, tad Working Holiday Canada programa suteikia puikią galimybę tokį leidimą gauti vieneriems metams ir labai paprastai!

Kadangi gauni atvirą darbo leidimą, dirbti gali kur tik nori, o jei tiksliau – kur susirandi darbą. Lengviausia ir paprasčiausia yra susirasti aptarnavimo srityje, tačiau galima ieškotis ir savo svajonių darbo, to programa neriboja.

Programos išlaidos yra apie 900 EUR, prie šios sumos dar reikia pridėti aviabilietus, kurie gali kainuoti nuo kelių šimtų iki tūkstančio eurų, taip pat reikia turėti pinigų pradžiai, kol susirasi darbą ir pradėsi uždirbti – rekomenduojama suma yra 1500-2000 EUR.

Leidimas, kuris yra vadinamas Port of Entry Letter of Intruduction (lietuviškai mes jį vadiname tiesiog rekomendaciniu laišku) galioja vienerius metus, per tiek laiko reikia iškeliauti į Kanadą. Kai nukeliauji į Kanadą, pasienyje pateiki dokumentus ir gauni atvirą darbo leidimą vieneriems metams nuo tos dienos, kada atvykai.

Working Holiday programoje galima dalyvauti tik kartą gyvenime. Tačiau ši programa turi keletą kitų kategorijų, viena iš jų – jaunieji specialistai (young professionals), tai tokia pati, kaip ir Working Holiday, tačiau čia reikia turėti konkretų darbo pasiūlymą. Dažniausiai šia programa ir naudojasi buvę Working Holiday dalyvį.

Medicininį draudimą reikia įsigyti dalyviams savarankiškai, pagal programos taisykles, draudimas turi galioti visą laikotarpį, kurį dalyviai ketina praleisti Kanadoje – t.y. vienerius metus. Į draudimą privalo būti įskaičiuojami medicininės išlaidos ir repatriacija, tad puikiausiai tinka kelionių medicininių išlaidų draudimas. Jaunimo kelionėse tokį draudimą mes galime pasiūlyti už labai patrauklią kainą – 381 EUR visiems metams.

Taip, tokiu atveju, dalyvauti dar galima. Programa užskaitoma tuomet, kai gauni visus leidimus ir išvyksti į Kanadą. 

Taip, galėsi išvykti kiek norėsi kartų ir vėl sugrįžti į Kanadą per tuos metus. Svarbu pasitikrinti, kokių dokumentų reikia keliauti į tą šalį, į kurią keliauji iš Kanados.

Nespėjus pateikti dokumentų, deja, nieko nebegali padaryti. Bet būtinai reikia iškart suaplikuoti iš naujo ir tikėtis, kad pavyks patekti dar kartą. Aplikuoti antrą kartą galima iškart, nereikia laukti kitų metų.

Taip, galima kelione pasilikti po metų darbo Kanadoje, tik tokiu atveju jau reikia būtinai suaplikuoti turistiniam leidimui. Tą galima padaryti per imigracijos tinklalapį arba galima kirsti iš naujo sieną ir pasienyje gausi turistinį leidimą.

Taip, dalyvauti dar galima ir jau turint 35-erius metus, svarbu patekti į programą dar būnant 35-erių. Išvykti galima ir jau turint 36-erius metus.

Taip, bet reikia abiems atitikti reikalavimus ir abiems patekti į programą. Ši programa neturi galimybės partnerio leidimui, t.y. kiekvienas turi gauti savarankiškai. 

Deja, jei jau yra gautas leidimas, bet juo nepasinaudoji, pinigai negrąžinami. Jei dalyvavimo atsisakai dar negavus galutiniam leidimui, tuomet dalyvio mokestį Kanados imigracija grąžina.

Kanados imigracija nuo 2018 m. renka dalyvaujančių Working Holiday Canada programoje biometrinius duomenis. Šie duomenys yra pirštų antspaudai ir nuotrauka. Duomenis renka tik Kanados vizų aplikavimo centrai (Visa Application Center). Lietuvoje tokio neturime, geografiškai mums artimiausias yra Varšuvoje. Biometriniai galioja 10 metų, tad jei aplikuosi į bet kokią kitą programą Kanadoje, greičiausiai antrą kartą biometrinių pridavinėti nereikės.