lv

Apie mus

Esame aistringi, idėjų maišus ant pečių nešiojantys keliautojai, norintys pasidalinti savo patirtimi. Patys esame gyvenę Australijoje, Kanadoje, JAV bei Naujojoje Zelandijoje, turime patirties su kitomis programomis užsienyje, tad žinome, kas laukia mūsų būsimų keliautojų.

Susisiekite

TELEFONU
+370 656 47 301

EL. PAŠTU
info@jaunimokeliones.lt

SKYPE
jaunimo_keliones

ADRESU
Liejyklos g. 3 (įėjimas iš Benediktinių g. pusės), Vilnius

Kontaktų žemėlapis (šis elementas bus pašalintas ir pakeistas Google Žemėlapiu)

Justina

Justina

Išmaišiusi Australiją ir N. Zelandiją, patikėjau kelionių magija. Tai mano gyvenimo būdas, laisvalaikis ir darbas. Tikiu, kad kiekvienas jaunas žmogus turi pamatyti pasaulį prieš tapdamas rimtu, atsakingu ir pinigingu. Štai taip ir atsirado Jaunimo Kelionės.

TELEFONAS
+370 604 13 172
EL. PAŠTAS justina@jaunimokeliones.lt

Laura

Laura

Pirmą kartą kitokios kultūros „paragavau“, išvykusi padirbėti ir pakeliauti į JAV, tuomet iš kelionės parsivežiau didelį lobį: gausybę įspūdžių ir neįkainojamą patirtį. Nuo tada mane kankina kelionių alkis, kurį dar visai neseniai malšinau Kanadoje. Nuotykiai? Jų nereikia ieškoti, tereikia išdrįsti žengti pirmąjį žingsnį ir nuotykiai tave suranda patys. Kelionės suteikia sparnus. Aš kartu su Jaunimo Kelionėmis visiems norintiems padedu išmokti skraidyti!

TELEFONAS
+370 656 47 301
EL. PAŠTAS laura@jaunimokeliones.lt

Jogilė

Jogilė

Nuo lenktynių su juodosiom meškom Aliaskoj iki meilės pažadų gyvačių kerėtojams Maroko dykumose. Ir čia tik trupinukas! Renginiai, festivaliai, savanorystės, klajojimas – tai tapo kasdiene duona, o ir sukuosi kaip vijurkas. Kad neįklimpčiau į stagnacinę kultūrinę pelkę, nuolat ieškau būdų, kaip papasakoti istorijas ir pakrutinti žmonių emocijas: tiek vaizdu, tiek judesiu, tiek muzika, tiek apjungiant viską į vieną. O viskas paprasta – parašyk man ir mielai išlydėsiu su septynmyliais batais į nuotykį

TELEFONAS
+37060778294
EL. PAŠTAS jogile@jaunimokeliones.lt

Agnė

Agnė

Po pirmo kurso dar Vilniaus nespėjus prisijaukinti išlėkiau tiesiai į Kaliforniją, o po trečio jau tyrinėjau Yellowstoną! Labai didelė Amerika padidino ir svajones, įdiegė savarankiškumo ir užkūrė nenugesinamą norą keliauti ir keliauti kuo daugiau. Gavus tiek daug sunku apie tas dovanas tylėti, kai jos gali būti pasiekiamos visiems. Svarbiausia išdrįsti leisti sau svajoti ir įlipti į lėktuvą bei šitą smagiai jaudinančią nežinomybę. Šiandien aš čia ir noriu padėti Tau pamatyti daugiau! 

TELEFONAS
+37061468008
EL. PAŠTAS agne@jaunimokeliones.lt

Elzė

Elzė

Ameriką prisijaukinau dar būdama mokykloje, kai pasiryžau praleisti metus už jūrų marių, gyvendama amerikietiškoje šeimoje. Nuo to laiko, vasaras leidau skraidant padebesiais atrakcionų parke ar bandant prisijaukinti šaltį tyrinėjant Aliaskos ledynus.  Sukrovus nemažą amerikietiškų patirčių lagaminą, tapau Jaunimo kelionių dalimi. Dabar, su dideliu džiaugsmu dalijuosi savo nuotykiais ir stengiuosi jums padėti susikrauti savo asmeninį patirčių lagaminą.

TELEFONAS
+370 675 19 818
EL. PAŠTAS elze@jaunimokeliones.lt