lv

Apie mus

Esame aistringi, idėjų maišus ant pečių nešiojantys keliautojai, norintys pasidalinti savo patirtimi. Patys esame gyvenę Australijoje, Kanadoje, JAV bei Naujojoje Zelandijoje, turime patirties su kitomis programomis užsienyje, tad žinome, kas laukia mūsų būsimų keliautojų.

Susisiekite

TELEFONU
+370 656 47 301

EL. PAŠTU
info@jaunimokeliones.lt

SKYPE
jaunimo_keliones

ADRESU
Liejyklos g. 3 (įėjimas iš Benediktinių g. pusės), Vilnius

Kontaktų žemėlapis (šis elementas bus pašalintas ir pakeistas Google Žemėlapiu)

Justina

Justina

Išmaišiusi Australiją ir N. Zelandiją, patikėjau kelionių magija. Tai mano gyvenimo būdas, laisvalaikis ir darbas. Tikiu, kad kiekvienas jaunas žmogus turi pamatyti pasaulį prieš tapdamas rimtu, atsakingu ir pinigingu. Štai taip ir atsirado Jaunimo Kelionės.

TELEFONAS
+370 604 13 172
EL. PAŠTAS justina@jaunimokeliones.lt

Laura

Laura

Pirmą kartą kitokios kultūros „paragavau“, išvykusi padirbėti ir pakeliauti į JAV, tuomet iš kelionės parsivežiau didelį lobį: gausybę įspūdžių ir neįkainojamą patirtį. Nuo tada mane kankina kelionių alkis, kurį dar visai neseniai malšinau Kanadoje. Nuotykiai? Jų nereikia ieškoti, tereikia išdrįsti žengti pirmąjį žingsnį ir nuotykiai tave suranda patys. Kelionės suteikia sparnus. Aš kartu su Jaunimo Kelionėmis visiems norintiems padedu išmokti skraidyti!

TELEFONAS
+370 656 47 301
EL. PAŠTAS laura@jaunimokeliones.lt

Regina

Regina

Baigusi mokyklą supratau, jog noriu nuveikti ką nors neįprasto, norėjau skristi toli, nuvykti ten kur niekas manęs nepažinos ir nedalins patarimų, kaip man reikia /nereikia gyventi. Taip ir padariau išvykau į Australiją, tai buvo vienas geriausių mano pasirinkimų gyvenime. Kelionė į šį tolimą kraštą man suteikė galimybę pajusti naujus skonius, jausmus ir kvapus. Pagaliau atsimerkiau ir supratau, kaip gera yra gyventi, būti čia ir dabar. Na, o šnekant apie dabartį, esu Jaunimo kelionių dalis ir padėsiu jums patirti tą stebuklingą jausmą gyvenant Australijoje.

TELEFONAS
+37064624241
EL. PAŠTAS regina@jaunimokeliones.lt

Agnė

Agnė

Po pirmo kurso dar Vilniaus nespėjus prisijaukinti išlėkiau tiesiai į Kaliforniją, o po trečio jau tyrinėjau Yellowstoną! Labai didelė Amerika padidino ir svajones, įdiegė savarankiškumo ir užkūrė nenugesinamą norą keliauti ir keliauti kuo daugiau. Gavus tiek daug sunku apie tas dovanas tylėti, kai jos gali būti pasiekiamos visiems. Svarbiausia išdrįsti leisti sau svajoti ir įlipti į lėktuvą bei šitą smagiai jaudinančią nežinomybę. Šiandien aš čia ir noriu padėti Tau pamatyti daugiau! 

TELEFONAS
+37061468008
EL. PAŠTAS agne@jaunimokeliones.lt

Agnė

Agnė

Rimtos nuotraukos prie darbo stalo dar neturiu, už tai turiu savęs keliaujančios – tokio paties smagumo. Nors turėjusi būti didžioji mano gyvenimo vasara Montanoje kadaise nuplaukė dėl Covid-19, rankos nenusviro – pusmečiui pamainiau Lietuvą į Skandinaviją, o dabar lagaminai jau spirga būt sukrauti Kanadai. Iki to laiko visos naujienos, kelionių nuotraukos ir svarbiausios rašytinės žinios į Jaunimo Kelionių soc. tinklus keliauja pro mane!

TELEFONAS
+370 679 97 390
EL. PAŠTAS aabromaityte@gmail.com