lv

Apie mus

Esame aistringi, idėjų maišus ant pečių nešiojantys keliautojai, norintys pasidalinti savo patirtimi. Patys esame gyvenę Australijoje, Kanadoje, JAV bei Naujojoje Zelandijoje, turime patirties su kitomis programomis užsienyje, tad žinome, kas laukia mūsų būsimų keliautojų.

Susisiekite

TELEFONU
+370 656 47 301

EL. PAŠTU
info@jaunimokeliones.lt

SKYPE
jaunimo_keliones

ADRESU
Liejyklos g. 3 (įėjimas iš Benediktinių g. pusės), Vilnius

Kontaktų žemėlapis (šis elementas bus pašalintas ir pakeistas Google Žemėlapiu)

Justina

Justina

Išmaišiusi Australiją ir N. Zelandiją, patikėjau kelionių magija. Tai mano gyvenimo būdas, laisvalaikis ir darbas. Tikiu, kad kiekvienas jaunas žmogus turi pamatyti pasaulį prieš tapdamas rimtu, atsakingu ir pinigingu. Štai taip ir atsirado Jaunimo Kelionės.

TELEFONAS
+370 604 13 172
EL. PAŠTAS justina@jaunimokeliones.lt

Laura

Laura

Pirmą kartą kitokios kultūros „paragavau“, išvykusi padirbėti ir pakeliauti į JAV, tuomet iš kelionės parsivežiau didelį lobį: gausybę įspūdžių ir neįkainojamą patirtį. Nuo tada mane kankina kelionių alkis, kurį dar visai neseniai malšinau Kanadoje. Nuotykiai? Jų nereikia ieškoti, tereikia išdrįsti žengti pirmąjį žingsnį ir nuotykiai tave suranda patys. Kelionės suteikia sparnus. Aš kartu su Jaunimo Kelionėmis visiems norintiems padedu išmokti skraidyti!

TELEFONAS
+370 656 47 301
EL. PAŠTAS laura@jaunimokeliones.lt

Emilija

Emilija

Kiekvienoje kelionėje slepiasi atradimas. Kažkas nepatirto ir nepamirštamo, kažkas apie ką negalime nutuokti. Tad vien išgirdus žodį kelionė, nesvarbu kokia ar kur, mane apima nenumaldomas jaudulys ją pasitikti. Linkiu kiekvienam nepaliauti judėti savęs pažinimo keliu, kuo daugiau atrasti kituose žmonėse bei pasaulyje. Kelionės man – pati tikriausia gyvenimo mokykla. Todėl džiaugiuosi drauge su Jaunimo Kelionių komanda galėdama kitiems atverti šios mokyklos duris.

TELEFONAS
+370 600 299 94
EL. PAŠTAS emilija@jaunimokeliones.lt

Monika

Monika

Dar besimokydama mokykloje išvykau mainų metams svetur. O tada ir prasidėjo! Bent metus teko pagyventi ir Europoje, ir Azijoje, ir Australijoje. Pastaroji ir atskraidino atgal pas “Jaunimo kelionių” damas. Pati dar nežinau, ką ir kada žymėsiu “final destination” laukelyje, tačiau puikiai žinau, jei jūs tokiame norite žymėti Australiją, mielai prisidėsiu prie būsimos kelionės įgyvendinimo ir palinkėsiu gero skrydžio!

TELEFONAS
+370 640 601 15
EL. PAŠTAS monika@jaunimokeliones.lt