Work & Travel USA – laukia gyvenimo nuotykis!

WORK AND TRAVEL

WORK AND TRAVEL

Jei esi studentas ir nori savo vasaros atostogas paversti nepamirštamomis, mes turime pasiūlymą tau – darbą ir keliones Amerikoje. Jungtinės Valstijos – svajonių šalis, miestų didybė, kvapą gniaužiantys gamtos kampeliai. Kas ten pabuvojo, visi lyg susitarę tvirtina – jautiesi kaip filme. Todėl, jei dar nesugalvojai, ką veiksi per vasaros atostogas, siūlome rinktis Work & Travel USA programą. 

Nuvykęs užsidirbsi pinigų, o tada galėsi keliauti, kur akys užmato: Niujorkas, San Franciskas, įstabieji nacionaliniai parkai ar išsvajotas „roundtripas“ po visą Ameriką. Galime sakyti drąsiai – JAV abejingų nepalieka.

Kodėl verta rinktis Work & Travel USA programą?

Work & Travel USA programa – tai unikali proga studentams pagyventi Amerikoje: padirbėti, iš arčiau pažinti šią išskirtinę šalį, patirti jos kultūrą, susirasti naujų draugų iš viso pasaulio ir sukurti nepamirštamų prisiminimų, kurie lydės visą gyvenimą. Work & Travel USA programa – tai nepamirštamų nuotykių, atradimų ir asmeninio augimo kupina kelionė!

Dalyvavimo sąlygos ir registracijos procesas

Kas gali dalyvauti?

Work & Travel USA programa yra skirta jaunimui praleisti vasarą Amerikoje, padirbėti ir pakeliauti. Programoje dalyvauti gali visi atitinkantys šiuos reikalavimus: 

1.

Dieninio skyriaus (full time) Lietuvos aukštosios mokyklos studentai;

2.

Dieninio skyriaus (full time) užsienio aukštosios mokyklos studentai, bet Lietuvos piliečiai; 

3.

18-30 metų amžiaus.

4.

Bent susikalbėti angliškai.

Kada galima registruotis?

Registracija į Work & Travel USA programą paprastai prasideda rugsėjo mėnesį ir uždaroma likus 2-3 mėnesiams iki vasaros. Vis dėlto, mes siūlome nesnausti ir registruotis į programą dar rudenį.

Kodėl verta registruotis anksti?

 • Didesnė darbo vietų pasiūla: kuo anksčiau užsiregistruosi, tuo didesnė tikimybė gauti norimą darbo vietą ir pageidaujamą lokaciją JAV.
 • Pigesni lėktuvo bilietai: ankstyva registracija dažnai suteikia galimybę pasinaudoti pigesniais lėktuvo bilietų pasiūlymais.
 • Daugiau laiko dokumentų sutvarkymui: anksčiau užsiregistravus galėsi ramiai susitvarkyti visus reikiamus dokumentus. 
 • Mažiau streso: registruojantis iš anksto išvengsi paskutinės minutės streso ir galėsi ramiai ruoštis kelionei.

Daugiau laiko pasiruošti vasaros sesijai: ankstyva registracija leis tau skirti daugiau laiko pasiruošti pavasario egzaminų sesijai ir be streso derinti studijas su kelionės planavimu.

Kaip aplikuoti į Work and Travel USA programą?

Ogi labai paprastai! Registracijos anketą rasi šiame puslapyje, kai tik paskelbsime Work & Travel USA 2025 programos startą. Viskas, ką tau reikės padaryti – tai tiesiog užpildyti anketą ir laukti laiškelio nuo mūsų. Tai viskas! Tad pildyk anketą ir pradėk planuoti savo nepamirštamą vasarą Amerikoje!

Legalaus darbo galimybės su Work and Travel USA programa

Work & Travel USA programa siūlo daugybę legalaus darbo galimybių JAV. Pagal programos taisykles, Work & Travel darbai yra tik sezoniniai, daugiausiai turistų gausiai lankomose lokacijose. Nesvarbu, ar jau turi darbo patirties,  ar tik pradedi pildyti darbo skiltį savo CV, Amerika tavęs laukia!

Didžiausias ir sudėtingiausias darbas – išsirinkti darbo pasiūlymą. Darbai gali būti mažyčiai restoranai, užkandinės, viešbučiai pakrantėje, didžiuliai pramogų parkai ar kvapą gniaužiantys nacionaliniai parkai. Rinktis tikrai yra iš ko, svarbu susigalvoti, kur nori praleisti savo vasarą: kalnuose, ant vandenyno kranto, o gal ant amerikietiškų kalnelių.

Darbų sąrašu pasidalinsime, kai tik užsiregistruosi į programą. Darbų aprašymus pateikiame labai išsamius: darbo lokacija, kaip iki ten nusigauti, kokias pareigas reiks atlikti, koks atlyginimas, kokie bonusai, aprašymas apie gyvenamąją vietą ir t.t. Be to – esam mes! Didžioji dalis darbdavių mums puikiai pažįstami, tad atsakysime į visus rūpimus klausimus, ir padėsim išsirinkti darbą, atitinkantį tavo norus!

Programos kaina ir išlaidos

Work & Travel USA programos kaina priklauso nuo to, kokį darbo pasiūlymą JAV išsirinksi. Kaina gali svyruoti nuo 1100 USD iki 1500 USD. Į šią kainą įskaičiuota: 

 • dokumentų tvarkymas ir/arba darbo pasiūlymas;
 • sveikatos draudimas visam laikotarpiui, kol dirbsi;
 • pagalba ir konsultavimas visais programos etapais: nuo registracijos iki grįžimo namo.

1100-1500USD*

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

SEVIS mokestis (JAV migracijos tarnybos mokestis)35 USD
Konsulinis mokestis JAV ambasadai
185 USD
Lėktuvo bilietai600-800 EUR
Pačiai pirmai pradžiai vykstant į Ameriką iki pirmojo „paycheck’io”1000 USD

Apie programą trumpai ir smagiai:

Kodėl verta rinktis Jaunimo keliones?

Nes Jaunimo kelionių komanda žino visus iššūkius, su kuriais gali susidurti JAV! Mes pačios išbandėme šią programą, net ne vieną kartą, tad puikiai žinom, kur atsidursi vasarą. Mes tau pažadam:

Gausi profesionalų palaikymą visais pasiruošimo programai etapais:

 • Nuo pat registracijos iki grįžimo iš JAV namo Jaunimo kelionių komanda bus šalia tavęs ir padės atsakyti į visus rūpimus klausimus, padės išspręsti visas problemas ir užtikrinti, kad pasiruošimo procesas vyktų sklandžiai.
 • Gausi išsamią informaciją apie programą, darbo pasiūlymus, vizų tvarkymą, draudimą ir kitus svarbius aspektus.
 • Galėsi konsultuotis su mumis dėl darbų: galėsim patarti, ką rinktis tiek iš savo, tiek iš mūsų keliautojų patirties, kokia lokacija ir koks darbas tau labiausiai tiktų.  

Registracijos procesas bus greitas ir sklandus:

 • Registracija į Work & Travel USA programą su mumis yra paprasta ir greita. Gali užpildyti registracijos anketą internetu arba apsilankyti pas mus Vilniuje. Visas procesas gali būti atliktas nuotoliu, tad nesvarbu, kuriam Lietuvos kampely gyveni, ar mokaisi užsienyje. 
 • Susisieksime su tavimi per trumpą laiką aptarti tolimesnio proceso ir atsakysime į visus klausimus.

Gausi platų darbo pasiūlymų Amerikoje pasirinkimą:

 • Siūlome įvairius darbo pasiūlymus JAV, gali rinktis pagal savo norus: darbai Atlanto vandenyno pakrantėje, ar vakarinėje, pramogų, ar nacionaliniai parkai. 
 • Galėsi rinktis iš darbo pasiūlymų aptarnavimo srityje: nuo gelbėtojų pozicijų, iki housekeeping‘o, padavėjų, atrakcionų operatorių, nuo picų kepėjų iki ledų pardavėjų, nacionalinio parko aptarnaujančio personalo darbuotojų ir t.t. 

Mėgaukis saugia ir nepamirštama kelione:

 • Su programa gauni medicininį draudimą, kuris leis jaustis ramiai ir saugiai.
 • Programos sponsorius bus tavo užnugaris, iškilus bet kokiems keblumams. Daugiau apie programos sponsorius skaitykite mūsų D.U.K.
 • Organizuojame įvairius renginius ir pristatymus, padėsiančius pasiruošti sklandžiai kelionei ir kad pirmieji žingsniai JAV būtų lengvesni.

Kelionė ir darbas jaunimui Amerikoje D.U.K.

Deja, bet ne – vasaros darbo ir kelionių programa JAV skirta tik studentams. Tačiau jei nesi studentas, kviečiame susipažinti su kitomis, Jaunimo Kelionių siūlomomis, programomis Jungtinėse Amerikos Valstijose.  

Nuvykęs užsidirbsi pinigų, o tada galėsi keliauti, kur akys užmato: Niujorkas, San Franciskas, įstabieji nacionaliniai parkai ar išsvajotas „roundtripas“ po visą Ameriką. Galime sakyti drąsiai – JAV abejingų nepalieka.

Taip, gali. Bet sąlyga yra, kad studijos baigiasi pavasario semestre. T.y. jei tavo studijos baigiasi sausio-vasario mėn., deja po studijų jau nebegali dalyvauti šioje programoje. 

Tikrai taip! Svarbu atitikti reikalavimus. 

Į programą registruotis gali, kol registracijos neuždarėme, tai dažniausiai būna vasario-kovo mėn. Tačiau atmink, vėliau užsiregistravus – kur kas mažesnis darbų pasirinkimas. 

Programos sponsoriai yra JAV organizacijos, kurios organizuoja Work & Travel USA programą: suranda darbdavius, paruošia visus dokumentus, kad gautum darbo vizą, rūpinasi programos dalyviais šiems jau atvykus į Ameriką. Sponsoriais yra vadinami todėl, kad norint gauti JAV darbo vizą, neužtenka turėti tik darbo, reikia turėti vadinamą sponsorship‘ą, į kurį įeina darbo leidimas, kiti reikalingi vizai dokumentai ir draudimas programos metu. Šiuo sponsorship‘u ir rūpinasi JAV organizacijos, todėl ir yra vadinamos sponsoriais. 

Sponsoriai sklandžiam programos organizavimui pasitelkia partnerius tose šalyse, iš kurių nori atsivežti dalyvius į JAV, tie partneriai ir esam mes, tad net jei ir tiesiogiai kreiptumeisi į juos, gautum nurodymą susisiekti su mumis. 

Keliaujant su Work & Travel USA gaunama J1 viza.

Tai yra vienas svarbiausių dokumentų, norint gauti J1 vizą – darbo leidimas. Šis leidimas išduodamas programos sponsorių, kai dalyvis ar dalyvė turi darbą ir yra susimokėję mokesčius už programą. 

Pagal programos taisykles, visi darbai su Work & Travel USA programa yra aptarnavimo srityje. Darbai privalo būti sezoniniai, tad jie dažniausiai būna turistiniuose miesteliuose, pramogų parkuose, nacionaliniuose parkuose. Dalyviai gali tikėtis darbų viešbučiuose, restoranuose, kavinėse, užkandinėse, paplūdimiuose, suvenyrų parduotuvėse ir t.t. 

Didžioji dauguma darbdavių dalyvių apgyvendinimu pasirūpina. Labai retais atvejais apgyvendinimo nesuteikia, bet tuomet atsiunčia kontaktus, kur tokio ieškotis. Beveik visada apgyvendinimas yra mokamas, tik retais atvejais suteikia nemokamai. Apgyvendinimo išlaidos visada yra protingose ribose, kad dalyviams užtektų atlyginimo susimokėti ir pasitaupyti pinigų kelionėms.

Galima, tačiau studentams reikia savarankiškai kreiptis į kredito įstaigas, kurios suteikia paskolas studentams. 

Pagal taisykles Work & Travel USA programai, dirbti Amerikoje galima ne daugiau kaip 4 mėnesius. Pagal JAV ambasados Lietuvoje nustatytas datas, darbo datos turi įtilpti į intervalą nuo gegužės 2 d. iki rugsėjo 15 d. Po darbų dalyviai po JAV gali keliauti visą mėnesį.  

Taip, galima. Dalyviai dažnai dirba bent dviejuose darbuose, jei suderina su pagrindiniu darbu. Keisti vietą galima prieš tai suderinus su darbdaviu ir programos sponsoriumi.

Tikrai taip! Kai kurie programos sponsoriai riboja dalyvaujančių skaičių iki 4, bet tai reiškia, kad dalyvauti programoje gali kiekvieną vasarą, kol esi studentas ar studentė.

Taip, į programos kainą draudimas įskaičiuotas. Galima išsiplėsti čia ir papasakoti kokio tipo draudimus įtraukiate.