lv

Japonijos darbo ir atostogų programa atidaryta!

2022-03-01
Japonijos darbo ir atostogų programa atidaryta!

Dalinamės džiugiomis naujienomis – nuo kovo 1-osios Japonija atidarė sienas, tad naudojantis darbo ir atostogų viza galima nuvykti į šią šalį bei patirti neįkainojamų įspūdžių! Japonija gali atrodyti tolima ir svetima šalis, tačiau jos kultūra ir gamta abejingų nepalieka. Naudojantis šia viza galite laisvai keliauti po visą šalį, o tam, kad kelionės metu nereikėtų per daug rūpintis apie išlaidas –  turėsite galimybę dirbti. Šios vizos pagalba galite dirbti Japonijoje net ir pilnu etatu. Šiuo metu, dėl pandemijos apribojimų, darbą būtina susirasti prieš išykstant į Japoniją.

Pagrindiniai programos reikalavimai:

  • Paraiškos metu būti Lietuvoje;
  • Būti nuo 18 iki 30 metų imtinai aplikavimo metu dėl darbo ir atostogų vizos išdavimo;
  • Reikėtų turėti banko sąskaitoje ne mažiau kaip 3800 EUR.

 Viza:

Darbo ir atostogų vizos nagrinėjimo ir išdavimo procedūra užtruks mažiausiai 5 darbo dienas. Kai viza gauta, reikia išvykti į Japoniją per 3 mėnesius nuo vizos išdavimo dienos ir, atvykus į šalį, joje galima išbūti iki 1-erių metų.

 Programos išlaidos:

– sveikatos draudimas – apie 335 EUR;

– aviabilietai į Japoniją – 500-700 EUR į vieną pusę.

Taip pat, pirmai pradžiai reikėtų pasiimti bent jau 1800-2000 EUR, būsto nuomai ir kitoms išlaidoms pirmąjį mėnesį.

Daugiau informacijos apie vizos išdavimo sąlygas rasi Japonijos ambasados Lietuvoje internetiniame puslapyje – Japonijos ambasada Lietuvoje

Daugiau informacijos apie programą rasi mūsų puslapyje arba visuomet gali rašyti mums užklausą per Facebook, Instagram ar tiesiai mums eletroniniu paštu: justina@jaunimokeliones.lt.