lv

Darbas ir studijos Australijoje

PROGRAMA

Visi žinome – Australija yra kengūrų ir amžinos saulės šalis. Norime Tau parodyti, kad ji – ne tik tai, bet ir geriausia, ką gali patirti per visą savo gyvenimą. Mes tikime, jog tai galimybių šalis kiekvienam keliaujančiam. Ir visai ne svarbu, ar nori turėti nuostabiausias atostogas, sužinoti, kas yra Australija, jos kultūra, žmonės, ar krimsti rimtus mokslus. Graži, turtinga gamtos įvairove, tolerantiška, šilta, besišypsanti, kartais išprotėjusi… Epitetų daugybė, o šalis tik viena. Australija.

 

PROGRAMOS EIGA

 

1.

KOLEDŽO/UNIVERSITETO PASIRINKIMAS

Pasirink specialybę ir miestą, kuriame nori studijuoti. Mes siunčiame mokymosi įstaigų sąrašą.

2.

STOJIMO DOKUMENTŲ TVARKYMAS

Visų stojimo į mokymosį įstaigą dokumentų tvarkymas. Mokamas pradinis įnašas už studijas, sveikatos draudimo ir kitos įmokos.

3.

KREIPIMASIS DĖL VIZOS

Gavus patvirtinimą, kad tu – jau studentas Australijoje, pradedame surinkti visus reikiamus dokumentus ir aplikuoti vizai.

4.

AVIABILIETAI

Gavus vizą, perkami aviabilietai.

5.

MOKSLAI IR DARBAS

Kengūrų šalis pasitinka tave – mokaisi ir dirbi!

6.

KELIONĖS

Keliauji, keliauji, keliauji – juk to čia ir atvažiavai.

JEIGU NORI KELIAUTI KAIP TURISTAS

Jeigu nori keliauti kaip turistas – tai tikrai paprasta, tačiau su paprasta turistine viza negalėsi išbūti šalyje ilgiau nei 3 mėnesius, taip pat ir legaliai dirbti. Dėl šios priežasties vis daugiau lietuvaičių į Australiją vyksta su studijų viza, kuri leidžia dirbti ir būti šalyje tol, kol studijuoji.

 

 

PROGRAMOS KAINA (STUDIJOS – 1 METAI)

 

2505€*

Stojimo į koledžą mokestis 150 EUR
Studijų įmoka (už pirmus 3 studijų mėnesius)** 910 EUR
Galimos papildomos išlaidos (knygų, specialios aprangos mokestis, kita) 0 EUR
Sveikatos draudimas (14 mėn.) 390 EUR
Vizos mokestis  455 EUR
Aviabilietai (į vieną pusę) 600 EUR
Užklausa

* Skaičiavimams naudojamas 2023-06-30 EUR/AUD valiutų kursas (nustatomas Europos Centrinio Banko). Tai tik pavyzdys, suma gali skirtis, priklausomai nuo pasirinktų studijų, jų trukmės, koledžo.
** Ši įmoka ir sudaro didžiausią „svorį“ programos kainoje. Įmokos dydis priklauso nuo studijų ir koledžo/universiteto, kurį pasirinksi. Nurodyta dažniausiai pasirenkamų studijų kaina už 3 mėnesius.

Kaina

DARBAS

Turbūt daugeliui susiviliojusių iškeliauti pas kengūras labiausiai nerimą kelia darbas. Į klausimą „Ar sunku jį susirasti?“ mes atsakome: Bedarbystės rodikliai Australijoje vis dar vieni žemiausių pasaulyje, o „Jaunimo kelionių“ statistika rodo, kad apie 80% lietuvaičių darbą susiranda per pirmąsias dvi savaites!

 

KIEKVIENAM KELIAUJANČIAM MES SUTEIKIAME INFORMACIJĄ, KAIP NUVYKUS IEŠKOTIS DARBO

•   Kokiose internetinėse svetainėse talpinami darbų pasiūlymai;
•   Kaip rašyti gyvenimo aprašymą;
•   Kaip turi atrodyti rekomendaciniai buvusių darbdavių laiškai;
•   Duodame kitų lietuvių, jau esančių Australijoje, kontaktus. 

Be abejo, svarbiausia – pastangos: jei aktyviai naršysi internetinėse svetainėse, siųsi gyvenimo aprašymus, keliausi į darbo pokalbius – darbas tavo.

Australijos vyriausybė studentams studijų metu leidžia dirbti 24 valandas per savaitę, o atostogų metu – 40 valandų per savaitę.
 
Darbo užmokestis vidutiniškai 25-35 AUD per valandą.
 

Darbas

STUDIJOS

Mes turime Australijos valstybės sertifikatą studijų agento darbui! Išmokom viską apie Australijos mokslo sistemą, tad patikinam, kad konsultuojam, padedam išsirinkti koledžą, susitvarkyti stojimo ir vizos dokumentus profesionaliai! Justinos sertifikatas štai čia: Education Agent Certificate.

Galima rinktis bet kokią studijų programą: marketingo, soc. medijų valdymo, verslo, turizmo, grafinio dizaino, jogos, nardymo ir daugelį kitų. Mums pasakyk, kokios studijos Tave domina, mes Tau atsiųsime išsamų koledžų, siūlančių tokias studijų programas, sąrašą.

STUDIJŲ SISTEMA AUSTRALIJOJE

UNIVERSITETAI

Nemažai Australijos universitetų pakliūna į geriausiųjų pasaulio universitetų sąrašus. Siūlomos universitetinės studijos yra labai aukštos kokybės, todėl bakalauro, magistro ir kt.diplomai pripažįstami visame pasaulyje, savo ruožtu tai leidžia diplomuotiesiems gauti kvalifikuotus darbus ne tik Australijoje, bet ir daugelyje kitų Pasaulio šalių.

Universitetinės studijos tarptautiniams studentams yra mokamos. Studijų kainos priklauso nuo pasirinktos programos ir universiteto, tačiau jos svyruoja nuo 15 tūkst. iki 40 tūkst. AUD per metus.

KOLEDŽAS

Daugelis programos dalyvių renkasi koledžus (angl. „vocational education and training (VET) institutions”), kurių studijos dažniausiai skiriamos į tokias pakopas, kaip pavyzdžiui:

Certificate II – po 3 mėn.;

Certificate III – po 6 mėn;

Certificate IV – po 1 metų;

Diploma – po 1,5 metų;

Advanced Diploma – po 2 metų.

Kuo ilgiau trunka studijos, tuo aukštesnės pakopos sertifikatas/diplomas yra gaunamas. Tai suteikia programos dalyviams daugiau lankstumo, t.y. jie gali rinktis kelias skirtingas studijų programas, daryti pertraukas tarp jų ir laisviau derinti darbą, atostogas ir studijas.

Taip pat svarbu paminėti tai, jog studijų kainos ženkliai žemesnės nei universitetinių studijų (nuo 5 tūkst. AUD per metus).

 

STUDIJŲ DATOS

 

Studijų pradžios datos priklauso nuo pasirinktos mokymosi įstaigos. Kai kurie koledžai turi 4 ar net daugiau studijų pradžias per metus, tad priderinti prie norimos studijų datos tikrai paprasta. Jei dokumentus pradėsi tvarkyti jau dabar, gali Australijoje atsidurti jau po 1,5-2 mėn.

Užklausa