lv

Vytautas Kanadoje

2016-06-07
Vytautas Kanadoje

Jau pirmos dienos Kanadoje buvo nuostabios. Pradėjau kiek kitaip nei visi. Nuotykiai Kanadoje prasidėjo kelione, o ne darbo paieškomis.

camping, kanada, palapinės, kalnai, working holiday canada, darbas ir atostogos kanadoje 

camping, kanada, palapinės, kalnai, working holiday canada, darbas ir atostogos kanadoje

camping, kanada, kalnai, working holiday canada, darbas ir atostogos kanadojeAntra diena Kanadoje, o aš jau kopiu į kalną, permirkstu nuo lietaus, statau palapinę ir grožiuosi nuostabiu gamtovaizdžiu kalnuose.

kanada, kalnai, working holiday canada, darbas ir atostogos kanadoje
Darbą susiradau pačią pirmą diena išėjęs į miestą. Tikriausiai geresnės darbovietės ir prašyti negalėčiau. Įsidarbinau pačiame didžiausiame bare Kalgaryje. Penktadieniais, šeštadieniais čia susirenka virš 1500 žmonių. 
snieglentė, snowboarding Kanadoje, slidinėjimas Kanadoje, kalnai, working holiday canada
Žiemos sezonas buvo neįprastai šiltas. Minimali temperatūra buvo gal tik -20. Kadangi esu mėgėjas slidinėti,  kalnuose praleidau daug laiko. 
 lipimas į kalnus, kanada, kalnai, working holiday canada, darbas ir atostogos kanadoje
Lipimas, kalnai, kanada,working holiday canada, darbas ir atostogos kanadoje, keliautojai
Pats didžiausias iššūkis turbūt buvo kopimas į kalno viršūnę, tai buvo 1200 m pakilimas ir 5km hike’as. Kalno viršūnė buvo siaura ketera, kur geriau nežengti nė vieno neapdairaus žingsnio. Bekopiant vis galvojau, kad labai sunku, gal laikas grįšti atgal, tačiau įveikus kopimą, apėmė pasididžiavimo savimi jausmas! Po tokio žygio vis galvoju kaip čia įveikus didesnę viršukalnę :).
darbas ir atostogos, kanada, working holiday canada, lietuviai kanadoje