lv

Baigei mokyklą ir nežinai, ką studijuoti? Stok į flip-flops’us!

2024-06-06
Baigei mokyklą ir nežinai, ką studijuoti? Stok į flip-flops’us!

Jei ką tik baigei mokyklą ir nežinai, ko nori iš gyvenimo – tai visai normalu! Neskubėk laužyti galvos ir daryti skubių sprendimų, verčiau pasiimk Gap Year ir pamatysi, kaip kitąmet bus žymiai lengviau apsispręsti. Gap Year – verta, neverta? Ar tai labiau tėvų prietaringa baimė, ar naujos galimybės? 

Gap Year daugelyje kitų pasaulio šalių yra jau seniai populiarus pasirinkimas ką tik baigusiems mokyklą. Atliktos studijos parodė, kad pasiėmę laisvus metus ir pakeliavę, pasavanoriavę ar padirbę svečiose šalyse jauni žmonės įgauna daugiau pasitikėjimo savimi, greičiau subręsta ir tuomet jų tolimesnių studijų pasirinkimas kur kas sklandesnis ir aiškesnis. Daugeliui jaunų žmonių kaip tik per laisvus metus ir paaiškėjo, ką jie nori studijuoti, kokia kryptimi pakreipti savo gyvenimą. Neretai nuo sprendimo pasiimti Gap Year atkalbinėja tėvai, o dažniausias jų argumentas – per metus pamirši, ką išmokai. Bet ei, dalykus galima pamiršti ir per vasaros atostogas, o kas jau įstrigo galvoje, nepasimirš ir po metų. Juolab, kad studijose visko naujo ir mokaisi, tad nėra ką pamiršti! Tėvų baimė suprantama, tad belieka su jais kalbėtis ir pažadėti, kad pokytis bus naudingas tolimesniam studijų pasirinkimui. 

O jei jau nusprendei pasiimti Gap Year ir nežinai, ką veikti, mes duodam tau užuominą: pažink save amžinoje vasaroje, tarp kengūrų 🙂 Mūsų siūloma Australijos studijų ir darbo programa – labai tinkama laisviems metams. Nors rimtų mokslų čia neteks krimsti, bet ir skeptikams bus lengviau paaiškinti savo Gap Year pasirinkimą. Apie programą viską rasi čia: noriu į Australiją! Arba lauksim tavo žinutės ir viską papasakosim, kaip praleisti nepamirštamus laisvus metus Down Under!