lv

Darbas ir atostogos Naujojoje Zelandijoje jau visai netrukus!

Darbas ir atostogos Naujojoje Zelandijoje jau visai netrukus!

Pagaliau bus pasirašytas susitarimas su N. Zelandijos vyriausybe, patvirtinantis Lietuvos jaunimo galimybes dalyvauti darbo ir atostogų programoje. Darbo ir atostogų programa N. Zelandijoje lietuvaičiams – jau nebe svajonė, o realybė! 

Pagrindinis reikalavimas – būti nuo 18 iki 30 metų (imtinai). Kaip ir Kanados programai, taip ir N. Zelandijai bus skiriamos kvotos, t.y. kiek lietuvaičių galės išvykti į N. Zelandiją per metus. Greičiausiai, šis skaičius bus – 100.

Žinoma, programa dar neatidaryta ir kvotos nėra skelbiamos, nes dabar, kai priimtas sprendimas dėl šios programos sutarties pasirašymo, vyks sąlygų derinimas, kuris gali užtrukti net iki 6 mėn. Tad mūsų spėjimas: programa galėsime naudotis nuo 2016 metų. 

Kai tik turėsime kokių naujienų, skelbsime savo puslapyje, bei Facebook profilyje. Beje, jau dabar kviečiame visus besidominčius šia programa mums rašyti el. paštu: justina@jaunimokeliones.lt; įtrauksime jūsų el. paštus į sąrašą, gaunančių naujienas apie šią programą. Tokiu būdu sužinosite visas naujienas, susijusias su programa.

Pagaliau! Džiūgaujančios, 

Jaunimo kelionės