lv

Ieva Australijoje

2015-03-26
Ieva Australijoje

Ieva mėgaujasi Australijos privalumais, dalyvaudama darbo ir studijų programoje Australijoje, ir dalijasi savo patirtimi. Net pati negaliu patikėti, kad jau pusė metų kaip aš čia, praskriejo laikas žaibiškai! Kol kas namų ilgesio nėra, tad planų sugrįžti irgi dar nėra, norisi dar kuo daugiau pakeliauti : )

Paplūdimys, kuriame buvo filmuotas (ir vis dar filmuojamas!) serialas „Home and Away“. Vienas gražiausių Sidnėjuje!

Pagaliau vėl trys (Raimonda, Indrė ir aš) kartu kovojam už vietą po saule… „oh wait…“ kad nereikia nė kovot, saulė juk čia  šviečia nuolat!

Taip keista sutikti Kalėdas paplūdimyje! Bet aš tikrai nesiskundžiu! 🙂

Dykumos gėlės ir akmuo! Australijos centre, prie Uluru uolos.

Kings Canyon – vieta, karūnuojanti visą nuostabią kelionę į Australijos vidurį! Idealus kanjono pavadinimas!

Vienas svarbesnių dalykų čia – darbas. Aš vis dar dirbu restorane prie operos, gerai man ten, įsisukau jau 🙂 valandų turiu, moka 19-20 AUD per valandą, žinau, kad žiemą valandų irgi turėsiu, tad kolkas tikrai nesiskundžiu… Kolegos draugiški, dauguma „manager’iu“ labai geri, todėl kito darbo ir nesiieškau, nebent žiemą galvoju, kad reiktų kokį „internship“ susirasti – vis kažkokia nauda būtų mano profesijai 🙂

Va toks man atsiveria vaizdas, kai ryte išeinu iš namų su „Take away“ kavos puodeliu! Taip, taip, aš gyvenu garsiajame Sidnėjaus paplūdimyje Bondi Beach.

Ir pabaigai – mano naujas draugas. Vienas mieliausių sutvėrimų pasaulyje!

Linkėjimai,

Ieva.