Gap year po rimtų darbų | Australija

Kamilė įkalbėjo savo draugą Martyną leistis ieškoti nuotykių. Abu metė darbus Vilniuje ir išvyko į Australiją su programa Darbas ir studijos Australijoje.
 
O dabar žinutė nuo Kamilės visiems:
 
„Aš visada buvau tokios nuomonės, kad padirbti mes spėsime visada, tad kai tik turi progą, reikia varyt ir patirt. O tokios patirtys yra didžiausias turtas, atnešantis daugiausia įspūdžių ir laimės. Martynas dvejojo, ar tikrai to nori, bet galiausiai sutiko ir iki šiol dėkoja, kad pastūmėjau šiam nuotykiui. O šiaip, aš pati laimingiausia buvau Australijoje. Geras oras, nuostabūs vaizdai, nauji žmonės, nauji darbai, iššūkiai. Ten pradedi naują gyvenimo lapą ir ant jo rašai ką tik nori. Turi susirasti darbą, kad sumokėtum nuomą ir turi visaip kaip pats suktis, nes ten nėra pažįstamų, kaip kad Lietuvoje, tad per tokias patirtis supranti, kiek daug sugebi ir kiek iš tiesų gali nuveikti būdamas ne komforto zonoje. Man svarbiausia, kad man mano gyvenimas būtų įdomus. Tokiose kelionėse – jis pats įdomiausias ir įprastinis gyvenimas Lietuvoje neturi šansų jam prilygti. Išvykęs į gap year’ą, žmogus sau padovanoja paralelinę realybę, kurioje kasdien pilna iššūkių, kur kasdien yra įdomu, kasdien gali patirti naujų dalykų ir nepaliaujamai mėgautis kiekviena akimirka.
Gegužės 6. 19val turėsime ZOOM apie šią programą. Kviečiame įsijungti ir pasiklausyti. Registracija: https://bit.ly/32CFwnI
 
Daugiau Kamilės nuotraukų rasite pas ją IG paskyroje : @by_camille