Lina ir Karolis Australijoje

Studijos Australijoje, Australija, Darbas Australijoje, Australija, Kelionės Australijoje

Australijos diena, sausio 26-ta, buvo įspūdinga – per 300.000 žmonių, susirinkusių į Perto centrą, stebėjo apie 600.000 AUD kainavusių fejerverkų ir lazerių šou.  

Studijos Australijoje, Australija, Darbas ir studijos Australijoje

Per šitą laiką nebuvo nei vieno žmogaus, kuris išlipdamas iš autobuso nepadėkotų vairuotojui. Kai pagalvoji – menkniekis, bet tikrai pakelia nuotaiką. 

Darbas ir studijos Australijoje, Australija, Studijos Australijoje, Darbas Australijoje

Studijos ir darbas Australjijoje, Darbas Australijoje, Australija, Studijos Australijoje

Ir kai manai, kad ką tik matei patį gražiausią saulėlydį savo gyvenime, ateina kitas vakaras, ir saulė leidžiasi dar gražiau.

Studijos ir darbas Australjijoje, Darbas Australijoje, Australija, Studijos Australijoje

Studijos ir darbas Australjijoje, Darbas Australijoje, Australija, Studijos Australijoje

Nei ryklių, nei vorų, nei tarakonų nesutinkame kiekviename kampe. Taip tik kalba. Tiesa, turime vieną mielą mažytį driežiuką, kuris gyvena mūsų balkone, o po balkonu gyvena kitas didžiulis melynliežuvis driežas… Bet tik tiek. O jie jau senbuviai čia. Ir ne mes turim priimti juos, o turim džiaugtis, kad jie mus priima.

Studijos ir darbas Australjijoje, Darbas Australijoje, Australija, Studijos Australijoje, kengūraStudijos ir darbas Australjijoje, Darbas Australijoje, Australija, Studijos Australijoje

Perto Swan upėje (kurioje iš tiesų pilna juodųjų gulbių) yra Heirisson sala, kurioje gyvena kengūros. Vidudienį pasislėpusios tarp krūmynų bando neperkepti. O smalsūs miesto svečiai gali pasivaikščioti po parką, papiknikauti ir laisvai pabendrauti su jomis gulinčiomis pavėsy…

 

Išsiaiškinkite galimybes dirbti ir studijuoti Australijoje.