lv

AU PAIR PROGRAMA

2020-12-08
AU PAIR PROGRAMA
Au pair programa? Ar girdėjai apie tokią?

Au pair – tai  “auklė” ir  naujas šeimos narys viename. Au pair asmuo rūpinasi šeimos vaikais: padeda jiems susiruošti į mokyklą, nuvežti į būrelius, ruošia namų darbus kartu su jais, leidžia laisvalaikį drauge, o už tai šeimos suteikia: apgyvendinimą, maitinimą bei kas savaitę moka kišenpinigius. 

Ar gali vykti į Au pair programą Jungtinėse Amerikos Valstijose?

Tikrai gali vykti, jei atitinki šiuos reikalavimus:

  1. TURI BŪTI 18-26 METŲ (IMTINAI);
  2. TURI NEBLOGUS ŠNEKAMOSIOS ANGLŲ K. ĮGŪDŽIUS;
  3. TURI DARBO PATIRTIES SU VAIKAIS;
  4. TURI VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMĄ;
  5. NERŪKAI.

Jei atitinki reikalavimus ir nori dalyvauti šioje programoje – kiek ji tau kainuos?

Ši programa puiki tuo, kad ji beveik nieko nekainuoja jos dalyviui, nes didžioji dalis išlaidų padengiamos Au Pair agentūros ir priimančiosios šeimos (SEVIS mokestis – 55 USD, aviabilietai, sveikatos draudimas, apgyvendinimas, maitinimas ir kt.)

TAVO IŠLAIDOS:

Vizos mokestis: 144 EUR

Programos mokestis: 400 EUR

Kiek gali tikėtis kišenpinigių per savaitę?

Kišenpinigiai priklausys nuo tavo turimos darbo patirties su vaikais. Įprastai, kišenpinigiai siekia apie 195 USD per savaitę. Jei turi aukštąjį diplomą, susijusį su vaikų priežiūra ar švietimu ARBA 2 metų darbo patirties su vaikais pilnu etatu, galima dalyvauti Par Experience au pair programoje ir tuomet kišenpinigiai siekia 250 USD per savaitę.

Kada gali tvarkytis dokumentus, jeigu nori išvykti į Au pair programą?

Dokumentus gali tvarkytis bet kuriuo metų laiku. Rekomenduojame pradėti pildyti registracijos anketą ir susisiekti su mumis likus 3-4 mėnesiams iki tavo norimo išvykimo. 

Nuo ko turi pradėti?

Parašyk: justina@jaunimokeliones.lt, jog nori dalyvauti šioje programoje ir susitarkite dėl pokalbio, kurio metu Justina papasakos daugiau apie programą, atsakys į visus klausimus ir, nusprendus dalyvauti programoje, sutarsite dėl tolimesnės eigos. 

Nuotraukose Monika, šiuo metu esanti JAV, NYC valstijoje, ir prižiūrinti du vaikus. Monika po metų buvimo aukle, nusprendė pasilikti šioje šeimoje dar vienerius metus. 

Daugiau apie pačią programą: Au pair programa JAV.