lv

Mingailė ir Tadas Kanadoje

2015-02-04
Mingailė ir Tadas Kanadoje

Apie patį Vankuverį: gyvename downtown’e, tad visur keliaujame pėsčiomis, iki darbų abiems – kokios septynios minutės. Kaskart nuėjus iki Stenlio parko užgniaužia kvapą nuo gamtos grožio. Atrodo gyvename didmiestyje, tačiau lygiai taip pat visai šalia gamtos, atrodo ji kvėpuoja į nugarą.

 

Naujai atrastas malonumas – kopimas į kalnus. Sunkiai paaiškinamas jausmas ir savomis kojomis užsikabarojus ant kalno, žiūrėti žemyn ir jaustis tokiu mažyčiu, tačiau kartu stipriu ir dar kartą – gėrėtis gamta. Ką Kanada turi tai neįtikėtinai gražią gamtą.

 

Truputį apie darbus: Tadas dirba restorane virėju, jo kulinariniai sugebėjimai būnant čia net ne tai, kad perėjo į kitą lygį, bet išskrido į kosmosą ir aš netveriu savam kailyje iš džiaugsmo! Aš dirbu GEOX batų parduotuvėje, nesenai truputį pakėlė pareigose ir dabar esu Key Holder jų – keistas pavadinimas, ar ne? Pas mus tokio nė nėra ir nežinočiau nei kaip išversti – parduotuvės vadovo asistento asistentas : D O čia vienas iš sveikesnių Tado patiekalų:

Linkėjimai,

Mingailė ir Tadas