Ramunės GAP YEAR Australijoje

Ramunė pasirinko Australiją savo GAP YEAR programai ir pasakoja, jog:

Rankose laikydama brandos atestatą, supratau, kad būtent dabar yra laikas leistis į nutrūktgalvišką kelionę bei atsiduoti nežinomybei. Juk tuo metu nėra jokių rimtų įsipareigojimų, darbo, studijų, tad kada dar gali būti lengviau leistis į šią kelionę? Nusprendžiau turėti metus tik sau ir tam, ką patirti bei išmokti man lemta. Jaučiau, jog noriu labiau pažinti save bei pasaulį, o nauji patyrimai tarsi atveria paslėptas sielos vietoves bei leidžia kruopščiai pažinti, kurti ir išjausti tai, ko nuoširdžiai noriu. Būtent tai Australija su manimi ir padarė – leido išsigryninti.

ATRADIMAI

Metai Australijoje suteikė pamokas, kurių neįmanoma perteikti. Kelionėje buvo ir gana sudėtingų situacijų, tačiau žmonės, kuriuos teko sutikti tomis akimirkomis, parodė patį kilniausią žmoniškumo pavyzdį, kuriuo vadovaujuosi savo gyvenime. Manau, jog tai man labiausiai padėjo labiau pasitikėti pasauliu bei suprasti, kas iš tikrųjų yra žmoniškumas. Supratau, kad pasaulyje žymiai daugiau nuostabių, geranoriškų žmonių nei piktų.

AUSTRALIJOS ĮTAKA

Šiuo metu Vilniaus universitete studijuoju komunikaciją bei dirbu žiniasklaidos srityje. Iš tikrųjų prieš išvykstant į Australiją, turėjau planą grįžusi įstoti būtent į dabartinę studijų programą – tad laisvi metai patvirtino, jog esu savo kelyje.

Daugiau apie pačią programą: Darbo ir studijų programa Australijoje.

Ramunės Instagram: @ramunevilkoityte.